Porady

 

Spinmad Jigmaster 12g i 24g

Szukasz agresywnej przynęty na płytkie łowiska? Spinmad Jigmaster został stworzony z myślą o łowieniu drapieżników w wodzie o głębokości maksymalnej 3-4 m...

Wielu z Was miało już okazję poznać produkowane przez nas wirujące ogonki takie jak  Mag 6g,  czy Wir 10g. Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie na ich temat i zaufanie, jakim wykazaliście się wybierając nasze produkty. Jesteśmy przekonani, że wprowadzając na rynek przynęty Spinmad Jigmaster po raz kolejny przekazujemy Wam wabiki, które zadziwiają swoją skutecznością.

Wirujący ogonek Spinmad Jigmaster 12g to przynęta, która posiada wszystkie cechy pozwalające traktować ją jako podstawowy wabik na szczupaki. Jigmaster 24g zawiera w sobie zalety mniejszego brata, co więcej, jest tajną bronią podczas polowania na okazy. Wyraźnie wibrujący korpus, charakterystyczne dla naszej firmy malowanie oraz intensywne refleksy świetlne generowane przez obracające się płynnie skrzydełko zachęcają do ataku nie tylko szczupaki, ale także piękne okonie i sumy. 

Konstrukcja przynęt Jigmaster umożliwia łowienie drapieżników pływających w każdej partii wody, bez względu na to, czy łowimy w płytkich i porośniętych miejscach, czy na czystym blacie o zmiennej głębokości. Cechą charakterystyczną tej serii przynęt jest wysoka czułość na manewrowanie wędziskiem, dzięki czemu jest to wabik numer 1 w trudnych technicznie miejscach. 

Prezentacja przynęty zależy od wyobraźni wędkarza, ale nawet jednostajne prowadzenie  okazuje się czasem kluczem do sukcesu. Jednak, aby uzyskać najlepsze rezultaty polecamy prowadzenie przynęty na wzór jerkowania. Wystarczy unieść wędzisko i wykonać nim dwa, trzy podbicia, po czym pozwolić przynęcie opaść na napiętej lince…

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe