Porady

 

Cykady Spinmad King 12g i 18g

Pragniesz regularnie odnosić sukcesy w wędkarstwie? Marzysz o złowieniu ryby życia? Musisz poznać cykady Spinmad King!

Model King 18g jest w naszej ofercie od początku istnienia firmy. Po latach, na podstawie intensywnych testów i wielu szczerych opinii znakomitych wędkarzy jesteśmy dumni, że udało nam się stworzyć przynętę skuteczną, godną polecenia, przynętę na którą chętnie łowimy i przekonujemy do niej naszych przyjaciół.

Rozmiar i waga cykady King 18g czyni ją znakomitym wabikiem do jiggowania na większych głębokościach, jednak najlepszą pracę osiąga w strefie wody o głębokości 3-5 m. Jej agresywna praca, regulowana za pomocą znajdujących się w górnej części przynęty otworów, do których przypinamy agrafkę, wytwarza w wodzie drgania i refleksy świetlne, które przyciągają drapieżniki z dużych odległości i nie pozwalają im przepłynąć obok przynęty obojętnie. 

Podczas prowadzenia wystarczy opuścić cykadę do dna, unieść szczytówkę wędziska ku górze i podbijać wabik kilkoma agresywnymi ruchami. Można też podbić przynętę jednostajnie, szerokim ruchem wędziska, a później kontrolować jej opad na napiętej lince. Wędkujesz w płytkich łowiskach, na skraju podwodnej roślinności? Jeśli tak, powinieneś poznać naszą nową cykadę King 12g. Lżejsza wersja sprawdzonego modelu King 18g charakteryzuje się mniejszą wagą przy zachowaniu uwielbianej przez drapieżniki wielkości 75mm, co czyni ją idealnym wabikiem podczas polowania na drapieżniki w płytszych miejscach w rzekach i zbiornikach.

Cykady to znakomite przynęty, które skutecznie wypełniają lukę w nowoczesnym spinningu, a modele King 12g i 18g to kultowe przynęty na szczupaki, sandacze, okonie i inne drapieżniki występujące w naszych wodach…

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe