Porady

 

AMAZONKA 5 g

Wyobraźcie sobie cykadę, której atrakcyjna praca do złudzenia przypomina małe rybki. Domyślacie się jaka to przynęta? 

Przedstawiamy Wam cykadę SpinMad AMAZONKA 5g! Jest to znakomita przynęta do lekkiego spinningu, charakteryzująca się optymalną wielkością, uniwersalnym zastosowaniem i aerodynamicznym kształtem.

AMAZONKA to doskonała cykada na rzeki i zbiorniki o średniej głębokości około 2 metrów. Łowiąc cykadą w rzece, wystarczy wykonać rzut pod przeciwległy brzeg, naprzeciw siebie lub lekko poniżej i prowadzić przynętę wachlarzem. W szybko płynących rzekach sprawdza się zarówno jednostajne ściąganie przynęty pod prąd, jak i przytrzymywanie jej w nurcie. W wodzie stojącej i w wolniej płynących rzekach skuteczną metodą jest jiggowanie. W chłodniejszych miesiącach doskonałą techniką jest delikatne podbijanie AMAZONKI nadgarstkiem. Gdy woda osiągnie wyższą temperaturę, warto agresywnie zagrać cykadą, wykonując serię mocniejszych podbić.

Ogromną zaletą cykad jest możliwość regulacji ich pracy i kąta nachylenia za pomocą trzech otworów mocujących. Zapinając AMAZONKĘ za pierwszy otwór od głowy uzyskujemy najbardziej subtelną pracę, sprawdzającą się głównie podczas szybkiego prowadzenia i łowienia boleni. Drugi i trzeci otwór pozwala uzyskać bardziej agresywną pracę, atrakcyjną dla okoni, szczupaków i sandaczy. Tak naprawdę, każdy z tych otworów daje nam nieograniczone możliwości doboru pracy przynęty do warunków panujących w łowisku.

AMAZONKA uzbrojona jest w dwie, odporne na korozję kotwiczki VMC– przednią podwójną w rozmiarze 8 i tylną, potrójną w rozmiarze 10. W katalogu SpinMad możecie znaleźć aż 14 łownych wersji kolorystycznych tej uniwersalnej cykady. Jeśli szukacie uniwersalnej cykady na rzekę i wodę stojącą, powinniście poświęcić AMAZONCE więcej uwagi.

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe