Porady

 

Seria Jigmaster

Projektując serię Jigmaster, dołożyliśmy wszelkich starań, by uzyskać przynęty wszechstronne, sprawdzające się w każdych warunkach, na każdej wodzie, których główne przeznaczenie to łowienie okazów.

Rodzina wirujących ogonków Jigmaster składa się z trzech modeli występujących w gramaturze 8g, 12g oraz 24g. Motywem przewodnim serii jest agresywna, dobrze wyczuwalna na wędzisku praca oraz silne refleksy świetlne wabiące drapieżniki z dużych odległości. Jednak najważniejszym założeniem firmy SpinMad zaprojektowanie przynęt skutecznych w płytkich, trudnych technicznie łowiskach, porośniętych często dywanem podwodnej roślinności. Dzięki wysokiej czułości na ruch wędziska przekonasz się, że w tego typu miejscach są to przynęty numer jeden. Zastosowanie do produkcji lekkich materiałów pozwoliło nam zwiększyć objętość korpusów zachowując niewielką masę przynęt. Rozwiązanie to wpłynęło na pracę przynęt, a w szczególności tempo opadu, czyniąc go jeszcze wolniejszym. Wszystkie modele serii Jigmaster zostały wyposażone w potrójną kotwiczkę VMC o dużej wytrzymałości. Rękodzielnicza jakość wykonania, trwałość oraz zastosowanie naszych kultowych wersji kolorystycznych otwiera przed spinningistami nowy rozdział wędkarskich przygód, w których przynęty Jigmaster zagrają główną rolę.

JIGMASTER 8g

Wszechstronność, wyczuwalna praca i wolny opad to nie wszystkie zalety najnowszej przynęty Jigmaster 8g. Subtelny, unikatowy design, odpowiedni kształt i zastosowanie potrójnej kotwiczki to cechy, które w szczególności spodobają się łowcom okoni, szczupaków i pstrągów. Modelowym łowiskiem dla przynęty Jigmaster 8g są płytkie rzeki z silnym uciągiem, głębsze rzeczne odcinki z wolnym nurtem oraz jeziora i zbiorniki zaporowe o głębokości od 0,5 m do aż 6 m. W łowiskach z wodą stojącą najlepszą techniką prowadzenia jest jigowanie, a ciemniejsze wersje kolorystyczne prowadzone w okolicy dna wiernie imitują raczki.

JIGMASTER 12g

Wirujący ogonek, który posiada wszystkie cechy szczupakowej przynęty. Konstrukcja wabika umożliwia skuteczne łowienie na płyciznach i w łowiskach o zmiennej głębokości. Sprawdza się w rzekach oraz akwenach z wodą stojącą. Szczupakowe blaty pokryte podwodną roślinnością to trudne technicznie miejsca, w których liczy się duża precyzja prowadzenia wabika. Łowienie wśród skupisk roślinności wymaga sprawnego manewrowania przynętą, a wirujący ogonek Jigmaster 12g zajmuje pierwsze miejsce pod względem czułości na operowanie wędziskiem.

JIGMASTER 24g

Największy wirujący okonek z serii Jigmaster. Posiada wszystkie cechy młodszych braci i stanowi pewną propozycję podczas polowania na okazy. Jeśli pragniesz pobijać wędkarskie rekordy, powinieneś bliżej przyjrzeć się tej przynęcie. Jigmaster 24g został zaprojektowany z myślą o łowieniu w płytkich łowiskach. Atrakcyjną pracę można uzyskać nawet podczas jednostajnego zwijania, jednak najlepszą metodą prowadzenia jest jigowanie. Wolny opad połączony z agresywnymi podbiciami na wzór jerkowania wyzwolą w rybach agresję, która nie pozwoli im przepłynąć obok przynęty obojętnie. 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe