O nas

 

Team Spinmad

Choć każdy z nas jest inny, razem tworzymy zespół...

Mamy swoje ulubione łowiska, metody łowienia i gatunki ryb, którym poświęcamy większość wolnego czasu. Każdy z nas czyta wodę na swój sposób, jest nieprzeciętnie uzdolnionym wędkarzem, niosącym na barkach bagaż doświadczeń, dzięki którym poradzi sobie w każdych warunkach. Jednak to, co jest dla nas najważniejsze to drużyna, to ludzie, dzięki którym każdy wyjazd kończy się sukcesem, nawet jeśli droga na łowisko zajmuje pół dnia, ryby nie mają chęci do współpracy, a pogoda rozdaje same niekorzystne karty… 

ADAM OLĘDZKI 

Właściciel Spinmad. Niepoprawny optymista – złota rączka. Nieustannie projektuje i testuje przyszłe produkty. Zrobi przynętę z niczego i będzie na nią łowił. Nad wodą cierpliwy mistrz spinningowego rzemiosła, zakochany w łowieniu pstrągów, boleni i sandaczy.

MACIEK WILK

Właściciel Spinmad. Spinningowy perfekcjonista, który nie wierzy w przypadki. Każdą wodę obławia centymetr po centymetrze wykorzystując potencjał przynęty do maksimum. Wszystko, co złowi, jest wynikiem cierpliwości i konsekwencji.

RAFAŁ MLECZAK

Pasjonat spinningu. Stały współpracownik Wędkarskiego Świata dysponujący nieprzeciętną techniką. Nie wyobraża sobie tygodnia, w którym nie zwoduje łodzi, bądź nie stawi się nad rzeką. Uwielbia dreszczyk wędkarskiej adrenaliny. Zakochany od lat w łowieniu wielkich okoni...

PAWEŁ OLĘDZKI

Brat – przyjaciel, sprawdzony kompan wypraw wędkarskich. Urodzony talent, chętnie dzielący się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zawsze trafnie dobierze przynętę, bezszelestnie podejdzie do łowiska i łowi aż go noc zastanie. Ma bezpośredni wpływ na ostateczny szlif przynęt Spinmad.

ŁUKASZ GIZIŃSKI

Miłośnik wędkarskiej finezji. Mocno zaprzyjaźniony z Magiem 6g i Wirem 10g. Zapalony łowca okoni, który łowienie ciężkim zestawem traktuje jak karę. Uczestnik wielu wypraw organizowanych przez Team Spinmad. Nigdy nie odmawia wyjazdu na pstrągi.

MARCIN KWAŚNIEWSKI

Znakomity spinningista, mieszkaniec Wielkiej Brytanii regularnie odwiedzający tamtejsze jeziora, rzeki i kanały. Zdobywca 7 miejsca w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Członek klubu Polish Anglers Accociation. Celem jego wypraw są okazałe okonie, szczupaki i klenie. 

EUGENIUSZ MLECZAK

Doświadczony wędkarz, dusza towarzystwa. Niezawodny kompan wypraw organizowanych przez Team Spinmad. Wychował się nad jeziorami Wielkopolski, gdzie spędza większość wędkarskiego sezonu. Największą radość sprawia mu łowienie sandaczy, okoni i szczupaków. 

TOMASZ PRACHNIO

Wszechstronny wędkarz łowiący wieloma technikami, miłośnik lekkiego spinningu. Chętnie odkrywa nowe łowiska, metody połowu, a testowanie nowych przynęt sprawia mu radość. W latach 80-tych aktywny zawodnik sekcji wędkarstwa rzutowego okręgu Siedlce.

PAWEŁ KULIK

Spinningista, włóczykij i sportowiec. Miłośnik pieszych wędrówek z wędziskiem w ręku. Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata. Najchętniej odwiedza rzeki, w których kreuje nieprawdopodobnie skuteczne sposoby prowadzenia przynęt.

ANDRZEJ KRUK

Rodowity Mazur. Perfekcjonista w planowaniu wypraw, lokalizowaniu ryb i ich łowieniu. Jego dwie miłości to bużańskie sandacze i mazurskie garbusy, którym poświęca większość wędkarskiego sezonu. Wyborny spinningista i wędkarz podlodowy.

ŁUKASZ WAWRYNIUK

Sportową rywalizację ma we krwi. Laureat wielu zawodów lokalnych oraz rangi krajowej. Potrafi maksymalnie wykorzystać potencjał wirujących ogonków. Doświadczony, kompletny spinningista, łowiący różnymi technikami na wielu polskich łowiskach.

 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe