Aktualności

 

Garmin Fishing Series 2016

Zawody Garmin Fishing Series 2016 przeszły już do historii! Była to niesamowita impreza na najwyższym poziomie. 

Najlepsi wędkarze z całej Polski i nie tylko stanęli nad brzegiem Dadaju, by oddać się sportowej rywalizacji i zrobić wszystko, by wytypowane strategie łowienia przyniosły jak najlepsze efekty.

Łowienie wśród tylu znakomitych wędkarzy było esencją przyjemności samą w sobie, a sam moment startu ponad 100 jednostek uzbrojonych po zęby w sprzęt wędkarski i konie mechaniczne dodawał tak wielką dawkę adrenaliny, że nie sposób sobie tego wyobrazić. Coś niesamowitego!

Adam i Rafał, którzy reprezentowali Spinmad Fishing Team są pod wielkim wrażeniem imprezy, jej organizacji, a także jakości jeziora, na którym rozegrały się zawody. Podczas trwania imprezy, chłopaki złowili okonia i trzy punktujące szczupaki o długości 61 cm, 55 cm i 61 cm. 

Do pełni szczęścia zabrakło kilku ryb, które nie trafiły pewnie w przynęty i spadły podczas holu, ale nie warto mówić o rybach, które nie zostały zmierzone. Złowimy je w kolejnej edycji GFS. 

Podczas zawodów, w których wzięło udział 104 drużyny (208 osób) zostało złowionych blisko 160 wymiarowych szczupaków i ponad 700 okoni! Wow! Dziękujemy wszystkim Wam za wsparcie i pozytywne słowa! Jesteście niesamowici. 

Adam i Rafał zadeklarowali już obowiązkową obecność naszej drużyny na zawodach Garmin Fishing Series w przyszłym roku, których termin ustalono na ostatni weekend maja! Będzie się działo!

 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe