Aktualności

 

Pstrągowym szlakiem...

Wędkarstwo jest krętą ścieżką, często wyboistą, pełną niespodzianek i przeciwności. Najlepszym przykładem powyższego stwierdzenia był nasz ostatni wyjazd na podlasie. 

Ochłodzenie, temperatura kilka kresek poniżej zera, ostre słońce prześwietlające rzekę oraz tłum wędkarzy nad jej brzegami. Wszystkie oznaki przemawiały za niepowodzeniem, jednak mimo trudnych warunków nie odkładaliśmy wędzisk i walczyliśmy do ostatnich rzutów.

Tym razem pstrągi wygrały tę nierówną walkę. Nasze chęci nie przełożyły się na wyniki. Jednak jaki sens miałoby wędkowanie, gdyby każda wyprawa kończyła się sukcesem? 

Najważniejsze, by dojść do wniosku, że wędkarstwo to nie tylko łowienie ryb i pobijanie rekordów, ale przede wszystkim kontakt z naturą, oddychanie czystym powietrzem, czas na przemyślenia i pielęgnowanie przyjaźni. 

Tym razem nie możemy pochwalić się zdjęciami z rybami, ale mimo wszystko każdy z nas przyzna, że nie zmarnowaliśmy czasu, który dostaliśmy. To była świetna wyprawa, a ryby? Po zdjęcia z rybami wrócimy następnym razem… Jeszcze bardziej zmotywowani i zdeterminowani!  

 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe