Aktualności

 

SPINMAD CUP 2020

Atrakcją tegorocznej integracji były towarzyskie zawody o wyjątkową nagrodę dla łowcy największej ryby!

Zasady zawodów były proste. Liczyła się największa (najdłuższa) ryba złowiona podczas dwóch dni integracji na przynętę SPINMAD. Wspólnie stwierdziliśmy, że w klasyfikacji powinny liczyć się szczególnie szczupaki i sandacze, dlatego postanowiliśmy wymiar każdego złowionego suma podzielić przez dwa. Nie oczekiwaliśmy zdjęć z miarką, nie potrzebowaliśmy też sędziów. Bazowaliśmy na zaufaniu, którego na takiej imprezie nie mogło zabraknąć. 

Na łowcę największej ryby integracji 2020 czekała na brzegu specjalna okolicznościowa i jakże prestiżowa statuetka oraz ręcznie zbrojona wędka, dlatego każdy z nas przykładał się do łowienia jak najlepiej. 

Zawody rozpoczął Roman, wpisując w wirtualną kartę szczupaka o długości 74 cm. Niedługo później poprzeczkę podwyższył Łukasz, mierząc szczupaka o długości 85 cm! Wiedzieliśmy, że będzie ciężko pobić ten wynik, ale atmosfera wciąż była gorąca. W międzyczasie Genio i Marcin złowili dwa ładne szczupaki o długości 82 i 83 cm. 

Z upływem czasu, Łukasz czuł się pewniej na stanowisku lidera. Szczupaki brały, ale żaden z nich nie przekroczył 80 cm. Pod koniec pierwszego dnia zawodów Roman postanowił odbić prowadzenie, łowiąc swojego piątego szczupaka. Duża ryba o długości 89 cm dała Romkowi pewne prowadzenie, którego do końca zawodów już nikt mu nie odebrał. 

Na mecie czekała na Romana piękna statuetka oraz wędka uzbrojona na blanku Batsona. Choć nagroda była naprawdę warta uwagi, dodatkowym wyróżnieniem dla Romka, były oklaski kolegów. Zwycięski szczupak, podobnie jak inne ryby złowione przez Romka, zaatakował przynętę Jigmaster 24g prowadzoną nad podwodną roślinnością. Gratulujemy Romkowi pięknej ryby i wygranej w zawodach! Oczywiście deklarujemy, że w przyszłym roku nie pójdzie mu z nami tak łatwo :) 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe