Aktualności

 

Street fishing szczecin 2019

Ostatnia tegoroczna edycja zawodów organizowanych przez Street Fishing Poland odbyłą się w Szczecinie. Dominowały sandacze!

Miłośnicy Street Fishingu po raz kolejny udowodnili, że zawody SFE cieszą się dużym zainteresowaniem. W szczecinie, już wczesnym rankiem, pojawili się spinningiści, którzy wbrew niesprzyjającej pogodzie wykazali chęć startu w zawodach. Niektórzy też celowo zjawili się wcześniej, by dobrowolnie pomóc organizatorom w przygotowaniu biura zawodów. 

Ostatnia tegoroczna edycja zawodów była nie tylko pojedynczym eventem, podczas którego rozgrywała się niezależna rywalizacja, ale też ostatnią z punktowanych w klasyfikacji rocznej imprezą, na której zawodnicy zajmujący wysokie miejsca, walczyli o zwycięztwo w Grand Prix. Firma SpinMad jak zwykle przygotowała nagrody dla uczestników i laureatów zawodów oraz upominki dla zwycięzców konkursów sms. Nie zabrakło też nagród dla najlepszych miejskich spinningistów całego cyklu. 

Choć na Bulwarach dominowały krótkie sandacze, trafiło się wiele ryb wymiarowych. Były też sumy i bolenie, które urozmaiciły rywalizację i zdecydowały o wysokich lokatach zawodników. Po zakończeniu łowienia, na zawodników jak zwykle czekał ciepły posiłek, który po całym dniu na powietrzu, smakował wyśmienicie. Dzień zakończył się podsumowaniem wyników i przekazaniem nagród dla najlepszych zawodników imprezy w Szczecinie i całego cyklu zawodów Street Fishing Extreme.

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe