Aktualności

 

Zostań konsultantem SpinMad

Codziennie dostajemy od Was propozycje współpracy, jednak wybór właściwych osób jest dla nas bardzo trudny. Już dziś możecie ułatwić nam to zadanie przystępując do konkursu! 

I ETAP:
Łowisz na przynęty SpinMad? Jesteś zainteresowany współpracą? Opowiedz nam o tym! Napisz maila na adres marketing@spinmad.pl, w tytule wiadomości wpisz ZOSTAŃ KONSULTANTEM SPINMAD, a w nim odpowiedz na pytania:

1. Kim jesteś? Czym się zajmujesz? Dlaczego jesteś zainteresowany współpracą?
2. W jakich łowiskach wędkujesz i jakim rybom poświęcasz najwięcej uwagi?
3. Które przynęty SpinMad używasz najczęściej?

W załączniku DODAJ 3 ZDJĘCIA wędkarskie, na których jesteś.

W pierwszym etapie wybieramy 10 osób, które dostaną od nas pakiet przynęt SpinMad, czapkę oraz możliwość udziału w kolejnym etapie konkursu. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 sierpnia 2018r. Listę laureatów pierwszego etapu poznacie do dnia 15 sierpnia 2018r.


II ETAP: 
Jeśli chcesz zostać konsultantem SpinMad, brać udział w testach nowych przynęt, jeździć z nami na zawody i wspólne wyprawy wędkarskie, wykorzystaj przynęty wygrane w etapie pierwszym! Spośród 10 osób wybierzemy 3 spinningistów, którzy do 15 października 2018r. opublikują na swoim profilu na facebooku najciekawsze relacje z wypraw, zdjęcia z rybami złowionymi na przynęty SpinMad, zdjęcia produktowe naszych przynęt, czy filmiki z ich udziałem. Wszystkie związane z konkursem posty należy oznaczać poprzez hasztag #spinmad. Trzy osoby, które sprawdzą się najlepiej staną się częścią TEAM SPINMAD, dostaną sygnowane nazwiskiem KOSZULKI ZAWODNICZE, zestawy 25 PRZYNĘT i wiele innych gadżetów SpinMad oraz PRAWO STARTU w ostatniej tegorocznej edycji zawodów Street Fishing Extreme w Szczecinie!

Zapraszamy do udziału w konkursie! Życzymy kreatywności, zaangażowania i miłej zabawy! Zostańcie częścią TEAM SPINMAD, nagrody czekają! 

* Organizator konkursu (firma SpinMad) zastrzega sobie prawo do wykorzystywania materiałów reklamowych przesłanych na adres marketing@spinmad.pl oraz wykorzystywanie wizerunku osób biorących udział w konkursie na portalu społecznościowym facebook.com oraz stronie internetowej www.spinmad.pl.
 
KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe