Aktualności

 

EFC competition

W miniony weekend rozpoczął się zawodniczy sezon dla chłopaków z Team SpinMad Germany. Pierwszą imprezą w kalendarzu były zawody EFC (European Fishing Convention).

Było to dobrze zaplanowane i zorganizowane wydarzenie, a pogoda dopisała. Łowiliśmy w rzece Ijsel w Holandii. W zawodach wystartowało prawie 70 dwuosobowych drużyn. Zawodnicy złowili łącznie 15 szczupaków, 12 sandaczy i 2 okonie.

Team SpinMad Germany reprezentowały dwie drużyny. Dodatkowo wystartowała z nami zaprzyjaźniona drużyna z Team Tock-Sick. Pierwszą punktowaną rybę zawodów - szczupaka złowił Carsten. Później obławialiśmy kolejne fragmenty wody, jednak bez kontaktu z rybami.

Poprawa pogody negatywnie wpłynęła na ilość brań. Zrobiliśmy wiele kilometrów wzdłuż rzeki, by na sam koniec zawodów wrócić w miejsce, w którym jedna z naszych drużyn złowiła rybę. Gdy dotarliśmy do wejścia do portu, nie trzeba było długo czekać, aż Carsten złowi drugiego szczupaka! Udało się!

Zostało już tylko pół godziny do końca zawodów, jednak staraliśmy się z całych sił, by podwyższyć nasz wynik. Michael miał piękne branie kilka minut przed zakończeniem rywalizacji i złowił pięknego sandacza o długości 67cm.

Cóż możemy powiedzieć?! To była zawzięta rywalizacja, podczas której nikt nie odkładał wędki. Obie drużyny Team SpinMad Germany znalazły się na podium!

Zajęliśmy 3 miejsce w kategorii ,,szczupak”, łowiąc ryby o łącznej długości 132cm oraz 3 miejsce w kategorii ,,sandacz”. Zakończyliśmy turniej z uśmiechami na twarzach. Mamy nadzieję, że kolejne tegoroczne zawody również będą się kończyły w tak szczęśliwej atmosferze.

Pozdrawiamy serdecznie,

Team SpinMad Germany

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe