Aktualności

 

FOR FISHING w Pradze

Podczas targów wędkarskich For Fishing, które odbyły się w Pradze, mogliście nas znaleźć na stoisku FT Fishing! Dziękujemy wszystkim za wspólne rozmowy i poświęcony czas...

Na targi FOR FISHING zaprosił nas nasz przyjaciel i partner biznesowy w Czechach Frantisek Caha, który tydzień wcześniej odwiedził nas podczas targów Rybomania odbywających się w Poznaniu. Wizyta na targach pozwoliła nam zrozumieć, co jest istotne dla czeskich wędkarzy. Dowiedzieliśmy się jakie metody łowienia są w Czechach popularne i jak wiele osób w tym kraju interesuje się wędkarstwem. 

Podczas trwania targów prezentowaliśmy przynęty SpinMad w naszym pokazowym akwarium. Waszą uwagę zwracały przede wszystkim przynęty na szczupaki, okonie, sandacze, pstrągi i bolenie. Nic dziwnego, że największym zainteresowaniem cieszyły się modele Big 4gm Mag 6g, Crazy Bug 4g i 6g oraz cykady Uklejka 2,5g, Amazonka 5g, a także cała seria Jigmaster. 

Cieszymy się, że przynęty SpinMad przyciągały uwagę odwiedzających, którzy w szczególności podkreślali jakość wykonania naszych przynęt oraz ich wyjątkową pracę, którą z przyjemnością oglądali w naszym akwarium.

Targi FOR FISHING to duże wydarzenie, którym zainteresowani byli wędkarze w każdym wieku, a nawet całe rodziny, które spędzały ten weekend zagłębiając się w tajniki wędkarstwa oraz oglądając sprzętowe nowości. Nasze stoisko odwiedzali ludzie z pasją, z którymi chętnie wymienialiśmy doświadczenia.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy odwiedzili targi For Fishing, poświęcili nam czas i porozmawiali z nami na temat naszych przynęt. Dziękujemy Frantiskowi za zaproszenie i przyjacielską atmosferę podczas dni spędzonych w Pradze! 

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe