Aktualności

 

Spotkanie nad Brdą

Podczas wspólnego wypadu nad wodę można się wiele nauczyć, tym bardziej, gdy wędkarze z doświadczeniem chętnie dzielą się swoją wiedzą...

Podczas ostatniego weekendu Rafał Kowalski (Team SpinMad) zorganizował spotkanie nad wodą w kameralnym gronie wędkarzy, zainteresowanych łowieniem na przynęty SpinMad. Liczba osób była ograniczona, by w komfortowych warunkach porozmawiać na temat metod łowienia i specyfiki poszczególnych wabików. 

Spotkanie miało miejsce w Bydgoszczy nad Brdą, czyli rzeką, na której rozgrywane są zawody cyklu Street Fishing Poland. Brda to ulubiona rzeka Rafała, nad którą spędza najwięcej czasu podczas wędkarskiego sezonu. Najczęściej łowi w niej okonie, klenie, jazie i szczupaki, ale zdarzają się także sandacze i pstrągi. Przepływająca przez teren miasta rzeka ma dość specyficzny klimat, oddający w pełni charakter miejskiego wędkarstwa. 

Podczas pokazu, Rafał przedstawił kolegom znaczną część oferty wirujących ogonków i cykad SpinMad, których najczęściej używa na zawodach i podczas prywatnych wypadów nad wodę. Do ulubionych przynęt członka naszego teamu zaliczają się przede wszystkim cykady Hart, Amazonka i Uklejka oraz wirujące ogonki Mag i Jigmaster 8g. To bardzo dobre przynęty na rzekę, jaką jest Brda. Dodatkowo, uczestnicy spotkania mieli możliwość zobaczyć w akcji najnowsze przynęty Crazy Bug, które szczególnie wpadły im w oko. 

Podczas łowienia Rafał prezentował skuteczne sposoby prowadzenia jego ulubionych przynęt oraz podpowiadał w jakich miejscach sprawdzają się one najlepiej. Wskazówki udzielone uczestnikom nie poszły w las, gdyż już podczas trwania pokazu, jednemu z chłopaków udało się złowić pierwszego klenia na przynętę Crazy Bug. Dziękujemy chętnym za przybycie, a Rafałowi gratulujemy wzorowej postawy, chęci do działania i dzielenia się swoją wiedzą. 

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe