Aktualności

 

Rybomania 2017 Poznań

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili hale Międzynarodowych Targów Poznańskich i wzięli udział w największych targach wędkarskich w Europie. 

Dwa wielkie pawilony, setki firm, tysiące zwiedzających i niezliczone ilości wędkarskich zabawek, a to wszystko w jednym miejscu, zestawione tak, aby sprawić Państwu niezapomniane wrażenia podczas długich spacerów wędkarskimi alejkami.

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie stoiska Spinmad, za wspólne rozmowy, dyskusje. Dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie naszymi produktami. Każdego roku, podczas targów Rybomania, czujemy ogromną satysfakcję wynikającą z Waszych pozytywnych opinii na temat produktów Spinmad.

Miłośników wirujących ogonków, cykad i kogutów Spinmad przybywa z każdym sezonem, dlatego cieszymy się, że darzycie nas zaufaniem, wcielacie w życie nasze porady i odnosicie dzięki nim sukcesy. Podczas każdej kolejnej edycji targów dowiadujemy się też czegoś nowego dzięki Waszym doświadczeniom, którymi potraficie się dzielić.

Podczas tegorocznej edycji targów Rybomania w Poznaniu miała miejsce premiera naszych najnowszych przynęt Crazy Bug 4g i 6g. Przygotowując nowości na sezon 2017 skupiliśmy szczególną uwagę na odwzorowaniu natury, czego efektem stała się seria przynęt imitująca robaki, larwy, chrabąszcze, osy, czy żuki, czyli naturalny pokarm wielu gatunków ryb, który w niektórych porach roku zyskuje przewagę nad wszelkiego typu imitacjami niewielkich ryb.

Zastosowanie lekkich materiałów oraz optymalne wyważenie wirujących ogonków Crazy Bug skutkuje powstaniem przynęt stworzonych z myślą o łowieniu w strefie przypowierzchniowej. Efektowny design przynęt wyeksponowanych w gablotach budził Wasze zainteresowanie. Jesteśmy pewni, że wielu z Was odkryje niesamowity potencjał przynęt Crazy Bug, które za kilka tygodni pojawią się w sklepach.

Podczas każdego dnia targów braliśmy udział w pokazach w gigantycznym akwarium, podczas których Adam i Rafał przedstawiali charakter wybranych przynęt Spinmad, prezentując Państwu sposoby ich prowadzenia oraz ich specyfikę.

Mamy nadzieję, że wykorzystacie przedstawione przez nas patenty w swoich łowiskach i przekonacie się, jak wielki potencjał skumulowany jest w każdej naszej przynęcie.

Podczas targów Rybomania nie zabrakło wielu znanych i lubianych w środowisku wędkarskim gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Podsumowując tegoroczną edycję targów Rybomania, pragniemy podziękować wszystkim, który odwiedzili nasze stoisko, wszystkim, z którymi udało się porozmawiać, wypić kawę, czy po prostu wymienić się uprzejmym spojrzeniem i uśmiechem sympatii.

Do zobaczenia za rok podczas kolejnej edycji targów wędkarskich Rybomania!

 

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe