Aktualności

 

Podsumowanie sezonu z Barweną

Wzorem lat ubiegłych Podlaski Klub Spinningowy Barwena w pierwszy weekend listopada spotyka się celem podsumowania sezonu połączonego z odrobiną rywalizacji wędkarskiej.

Swoją obecność zadeklarowało 40 członków klubu i oczywiście nikt nie zawiódł, wszyscy stawili się punktualnie tzn. mocno przed czasem. Rozpoczęliśmy szybką odprawą na której zostały wyjaśnione zasady zawodów.

Zawodnicy startowali w kategorii ,,Największa ryba gatunku” czyli podczas trwania imprezy premiowano łowców największych ryb. 

Każdy startujący otrzymał pakiet startowy, w którym to znalazły się przynęty Spinmad. 

Rywalizacja wędkarska była podzielona na dwie tury po 5 godzin w sobotę i niedzielę. W pierwszym dniu największą rybę, szczupaka 62 cm złowił Michał Mancewicz, największą rybę całego spotkania, szczupaka 71 cm złowił Grzegorz Paciejuk. 

Na podsumowaniu spotkania łowcy największych ryb zostali uhonorowani statuetkami jak również nagrodami od sponsorów. Następnie odbyło się losowanie nagród wśród uczestników. 

Zawody przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, i choć były one podsumowaniem trwającego sezonu, zawodnicy Barweny nie odkładają jeszcze wędek i walczą do końca roku.

KatalogSpinMad2024Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2024 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe