Aktualności

 

VI Zawody Spinningowe o Nagrodę Burmistrza Lubniewic

Wspaniali ludzie, niepowtarzalna atmosfera i rewelacyjne zawody! Trudno wyrazić słowami klimat panujący podczas odbywających się co roku Ogólnopolskich Zawodów Spinningowych o Nagrodę Burmistrza Lubniewic...

Szósta edycja tej niesamowitej imprezy jest już za nami, ale wspomnienia po niej pozostaną w naszej pamięci na długo. Jezioro Lubiąż kolejny raz rozpieściło uczestników pięknymi okazami. Wśród zgłoszonych ryb znalazły się prawdziwe perełki, takie jak okonie powyżej 40 cm, sandacze oraz dwa ponad metrowe szczupaki o długości 102 i 112 cm! 

Rewelacyjne ryby świadczą nie tylko o umiejętnościach wędkarzy biorących udział w zawodach, ale także o jakości dobrze zarządzanej przez gminę wody.

 Nasz Team, ze względu na rolę sponsorów w zawodach, nie startował w kategorii Open, ale dzięki skuteczności naszych cykad, a w szczególności modelu King 12g Adamowi po raz kolejny udało się zająć pierwsze miejsce w kategorii ,,Sponsorzy i Goście Honorowi”.

Biorąc pod uwagę grono, w jakim mieliśmy okazję się bawić, jest to osiągniecie na bardzo wysokim poziomie...

Dziękujemy serdecznie burmistrzowi Lubniewic – Tomaszowi Jaskule za zaproszenie i przyjacielską atmosferę, wszystkim osobom, które swą dobrocią i zaangażowaniem dodały magii temu wspaniałemu wydarzeniu, a także Wam, drodzy zawodnicy, za realizowanie pasji, wiarę w sukces do ostatnich minut i traktowanie zawodów jako okazję do integracji i wymiany doświadczeń.

Uścisk dłoni burmistrza i przepiękna statuetka dla zwycięzcy kategorii ,,Sponsorzy i Goście Honorowi". Na tych zawodach liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Adamowi bardzo spodobały się lubniewickie statuetki. To już druga z rzędu! Czy w przyszłym roku Adam strzeli hattrick'a?

KatalogSpinMad2023Pobierz katalog

Partnerzy

  • Miejscówka
  • Nasi przewodnicy

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep

Gdzie kupić?

Nasze przynęty można kupić w wielu dobrych sklepach na terenie całego kraju

Znajdź sklep
© 2023 SPINMAD. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe